Поради для батьків

Як захистити малюка від сонця?

Автор

Вирушаючи на відпочинок з дитиною, в першу чергу слід подбати про сонцезахиснізасоби, які допоможуть уберегти ніжну дитячу шкіру від подразнень і опіків.

Шкіра дитини дуже чутлива до сонця. Справа в тому, що чим молодша дитина, тим менше мелатоніну виробляє її шкіра, а значить, вона практично беззахисна перед сонячними променями. Ось чому завдання батьків – максимально захистити дитину від негативного впливу ультрафіолету.

Щоб максимально забезпечити дитину від сонця на відпочинку, слід дотримуватися кількох елементарних правил:

1. Уникайте перебування на сонці, коли воно знаходиться на піку своєї активності. Сміливо гуляти з дитиною на вулиці можна до 11 години ранку, а також з 4 години після обіду і до вечора. Перед виходом на сонце обов’язково наносьте на шкіру сонцезахисний крем або лосьйон.

2. Обмежте перебування на сонці дітей, віком до 3-х років. Якщо немає можливості мінімізувати перебування на сонці малюка, кращим захистом будуть одяг і сонцезахисні креми. Бажано використовувати водостійкий крем, якщо дитина любить купатися і грати біля води.

3. Використовуйте достатню кількість сонцезахисного засобу. Наносити крем на шкіру дитини слід з особливою ретельністю: не забувайте про задню частину шиї, вуха, ноги і навіть ступні! Наносите крем мінімум за 30 хвилин до виходу на вулицю, щоб він рівномірно вбрався в шкіру. Повторюйте процедуру кожні 2-3 години, навіть якщо крем водостійкий, – це підвищить ефективність.

Який крем від сонця найкраще підійде для чутливої дитячої шкіри? Сьогодні серед усього розмаїття сонцезахисних засобів дуже легко розгубитися. Але все ж є кілька основних вимог, яким повинні відповідати дитячі креми.

Головним показником є фактор захисту від сонця – SPF, його значення може варіюватися від 2 до 100 одиниць. Дитяча косметика повинна мати максимально високий фактор захисту: не менш 15-25 одиниць. Цей показник говорить про те, як довго дитина може перебувати на сонці. Крем з SPF 15 дозволяє перебувати на сонці 75 хвилин (безпечний час перебування на сонці дитини дорівнює 5 хвилинам, а крем збільшує на кількість, що відповідає рівню SPF): 5 * 15 = 75. Чим світліше шкіра дитини, тим вище повинен бути рівень захисту.

Хочете, щоб ваша дитина якомога довше була на сонечку? Вибирайте правильні сонцезахисні засоби!

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.