Цікаве

ЩО НАС ЧЕКАЄ В 2019 РОЦІ: ЯКОСТІ І ХАРАКТЕР ЖОВТОЇ ЗЕМЛЯНОЇ СВИНІ

Автор

   За китайським календарем символом 2019 року буде Жовта Земляна Свиня. Рік Свині настане 5 лютого, і він завершить 12-річний цикл східного календаря. 2019-ий можна вважати “змішаним”, оскільки він підіб’є підсумок всьому тому, що було в попередніх 11 роках. Це час збирати камені : в роботі, кар’єрі, стосунках.
   2019 рік – час звершень і перемог, він відрізняється оптимістичним настроєм, рішучими діями і виконанням бажань. Цей рік буде самим насиченим за весь 12-річний цикл. Свинка чекає, що ми завершимо усі минулі справи, почнемо нові проекти, доб’ємося успіху на роботі, заробимо купу грошей, знайдемо свою любов, а при цьому також зможемо активно спілкуватися з друзями та надавати допомогу близьким.

    Що принесе удачу народженим в рік Свині

Щасливі цифри: 2, 5, 8 і числа, що складаються з них (наприклад, 25 і 58);
Щасливі дні: 17 та 24;
Щасливі кольори: жовтий, сірий, коричневий, золотий;
Щасливі квіти: гортензії та маргаритки;
Щасливі напрями: схід і південний захід;
Щасливі місяці: 2-й, 7-й, 10-й та 11-й;
Краща сумісність: Коза, Тигр, Кролик;
Найменш вдалі: Мавпа, Змія.

   Якості Жовтої Земляної Свині

   Щирість і чесність. Яскрава риса господині року – щирість. Чесність Свині часто обеззброює оточення і допомагає їй заслужити прихильність друзів, партнерів, колег. Тому такої ж поведінки символ року чекає і від інших. Не щирі й нечесні люди – як в робітниках, так і в сімейних стосунках – не отримають схвалення Жовтої Земляної Свині. Свиня не терпить хитрунів і лицемірів, не любить інтриги й підлості. Тому занадто неприємних сюрпризів від року чекати не доведеться. Звичайно, 2019-ий не зможе обійтися без непростих ситуацій, але усі вони будуть легко переборними.

   Стабільність і наполегливість

   Свиня – натура спокійна, а тому рік також обіцяє бути розміреним і безтурботним. Сварки в рік Жовтої Земляної Свині здаватимуться незначними, не вартими вашої уваги. Господиня року дуже наполеглива. 2019-ий абсолютно точно можна назвати роком прогресу і просування вперед. В цей час необхідно проаналізувати все, що зробили, усунути конфлікти та нормалізувати відносини.

   Сумлінність і працьовитість

   2019 рік пройде під знаком кар’єрного зльоту і фінансового успіху, але за умови чітко сформульованих цілей і наполегливої добросовісної роботи. Свиня, щира і працелюбна, не терпить нероб.
   Особливо повинно повезти в рік Земляної Свині усім, хто займається сільськогосподарською працею. Представники фінансово-економічних професій менше будуть схильні до різних рисок цього року, мають бути успішними інвестиції. Вдалим рік буде для встановлення міцних дружніх і ділових зв’язків, початку бізнесу.

   Комунікабельність і відкритість

   У 2019 році важливу роль зіграє уміння ладнати з колективом. І навіть тим, хто звик діяти самостійно й у будь-якій справі розраховувати тільки на власні сили, доведеться звикати до спільної праці. Така форма взаємодії найбільш ефективна, особливо якщо ви власник власного підприємства. Управляти великою командою – справжній талант. Якщо ж спілкування з персоналом дається вам нелегко, візьміть в штат хорошого помічника-управлінця.

   Ініціативність і самодисципліна

   Найкращих результатів доб’ється той, хто зможе вчасно підлаштовуватися під мінливі умови, швидко орієнтуватися в незнайомій ситуації. Окрім цього, знадобиться свіжий погляд. Старі схеми відомі усім, а нові підходи відкривають шляхи, якими раніше майже ніхто не користувався. Господиня року, звичайно, багато в чому допоможе, але просто так, з неба вам на голову нічого не впаде. Потрібно буде старанно працювати, шукати додаткові джерела доходу, щось продавати, пробувати себе в нових областях.

   Оптимізм і радість

   Господиня 2019 року зарядить нас невгамовним оптимізмом, бажанням жити та творити щодня і кожну годину. Вона навчить радіти життю в усіх напрямках. Багато хто з нас перестане замислюватися про завтрашній день і почнуть цінувати те, що мають в цей конкретний момент. Навіть ті, хто в минулі роки не сподівався на успіх і хороше життя, нестримно рухатимуться вперед – до заповітної мрії. Оптимістична Свиня щиро потурбується про добробут і зробить щасливим життя близьких людей.

   Вірність і відданість

   Господиня року дуже цінує вірність і домашній затишок, тому вона благоволитиме тим сімейним парам, хто проявляє щирість і відкритість в стосунках, не намагається обдурити другу половинку. Таким парам у 2019 році буде просто і легко добитися гармонії, відродити минулі романтичні стосунки.
   Тим же, у кого особисте життя досі не склалося, в рік Жовтої Земляної Свині варто чекати грандіозних змін на цьому фронті – 2019-ий дасть шанс набути щастя всім. Окрім любовних стосунків прийдешній рік буде щедрий на знайомства.

   Енергія і здоров’я

   2019 рік – час великих звершень, і хворіти в цей період Свинка нам не дозволить. Але господиня року бажає, щоб головним принципом став здоровий спосіб життя. Слід правильно харчуватися. Добре себе почувати й виглядати можна, якщо відмовитися від шкідливих продуктів і більше рухатися. Бажано присвячувати спортивним тренуванням хоч би 2-3 години в тиждень, і краще всього на свіжому повітрі. Це може бути футбол, волейбол, катання на роликах або звичайні ранкові пробіжки.

   Що нас чекає в рік Свині 2019?

   У роботі
   У рік Жовтої Земляної Свині можливе швидке кар’єрне зростання, а також бурхливий розвиток підприємництва. господиня року готова розчистити дорогу до мети, звести з потрібними людьми.
   Кожен отримає шанс заслужити підвищення або добитися відмінних результатів у власній справі. Рік, що настає, чудово підходить для освоєння нових професій або переходу на іншу посаду. Не бійтеся змін і не лінуйтеся освоювати нові горизонти.
   Згідно з гороскопом, у 2019 році буде два складні періоди: лютий – березень і жовтень – листопад. Робочі проблеми зажадають максимальної уваги. З’являться термінові проекти, виникнуть труднощі з клієнтами та партнерами, активізуються конкуруючі компанії.

   У навчанні
   Жовта Земляна Свиня – інтелектуалка. Вона підтримує будь-які починання, що стосуються самоосвіти й отримання професії. Східний гороскоп обіцяє, що 2019 рік буде сприятливий для всього, що сприяє розвитку особистості та придбанню нових корисних знань і навичок, включаючи читання книг, відвідування семінарів, подорожі.

   У любові
   Рік Жовтої Земляної Свині сприятливий для спілкування, знайомств, флірту, побудови серйозних стосунків. Східний гороскоп стверджує, що хазяйка року подарує любов практично усім знакам. Кожного вона забезпечить достатньою кількістю прихильників. Східний гороскоп стверджує, що серед численних знайомств обов’язково буде та сама людина, з якою вам судилося прожити усе життя, що залишилося. У рік Свині навіть самі закомплексовані і невпевнені в собі люди знайдуть собі пару. З усіх стосунків, які складуться у 2019 році, найміцнішими стануть ті, що будуються на чесності, довірі та повазі. А пари, що утворилися на тлі лукавства і розрахунку, як правило, виявляться у сімейних стосунках.

   Рік Свині – це рік сім’ї. Жовта Земляна Свиня – затята поборниця міцних сімейних уз. У 2019 році кожній парі східний гороскоп надішле мільйон можливостей, щоб налагодити романтичні відносини. Вчіться поважати та слухати один одного, шукайте  загальні інтереси, проводьте більше часу разом. Рік, що настає, чудово підходить для планування і народження дітей.

Вам також може сподобатися