Hand made

Три варіанти сніговиків-handmade на ваш смак до Нового Року

Автор

Перший варіант, сніговик зроблений зі шкарпетки:

 • Біла шкарпетка;
 • Наповнювач – будь-яка дрібна крупа або вата;
 • Щільні нитки та тоненька ниточка;
 • Матеріали для прикраси: Для очей і носа: намистинки або шпильки з кольоровими головками. Також ви можете їх просто намалювати фломастерами або акриловими фарбами; Одяг: гудзики; Шарфик: шматок кольорової матерії (можна вирізати з кольорового носка) або стрічка;
 • Клей і нитка з голкою, щоб пришити гудзики і шапку;
 • Ножиці.

Крок 1. Розріжте шкарпетку на дві частини як показано на фото. Нижня частина шкарпетки (повинна бути без п’яти) – це майбутня шапка, а верхня – тіло сніговика.

Крок 2. Візьміть верхню частину шкарпетки і виверніть її навиворіт, потім ниткою міцно-міцно перев’яжіть один кінець шкарпетки (краще частину п’яти) і знову виверніть нашу заготовку на лицьовий бік. У вас вийде щось на кшталт мішечка. Нижче на фото наочно показаний процес, як зробити тіло сніговика зі шкарпетки.

Крок 3. Наповніть зроблений мішечок наповнювачем, наприклад, рисом як в нашому майстер-класі. Для зручності ви можете натягнути шкарпетку на моток скотчу (див. Фото).

Надайте форму тіла сніговика, потім зав’яжіть верхню частину ниткою і обріжте її кінці.

 

Крок 4. Тепер перев’яжіть ниткою шию. Ура! Сніговичок майже готовий, залишилося тільки прикрасити його.

Крок 5. Для початку нарядимо фігурку шарфиком і сховаємо нитку на шиї. Шарфик можна вирізати з будь-якої м’якої тканини, наприклад, з кольорової шкарпетки. Якщо обрана тканина не сильно кришиться, на кінцях шарфика можна нарізати бахрому.

Шапочку сніговика зробіть з решти шкарпетки.

Гудзики приклейте посередині. При бажанні їх можна пришити.

Крок 6. І нарешті, зробіть очі і ніс вашому сніговику. Для цього ви може просто вколоти шпильки, намалювати їх фломастерами, вирізати з фетру або пришити намистинки.

 

Другий варіант, сніговик зроблений з вати:

Малюкам від року, напевно сподобається ідея вироби сніговика з вати і картону. Від дорослих потрібно зовсім небагато допомоги. В цьому проекті був зроблений знаменитий Олаф, але ви можете зробити свого сніговичка.

Матеріали:

 • Картон;
 • Ножиці; олівець;
 • Клей ПВА;
 • Вата в кульках (або просто вата);
 • Білий папір, чорний і помаранчевий фломастер;
 • Маленькі гілочки (зберіть їх на прогулянці, помийте і витріть насухо).

Інструкція:

Крок 1. Спочатку потрібно намалювати на картоні силует сніговика, що складається з трьох куль. Якщо ви хочете зробити Олафа, то змалюйте його з картинки, знайденої в Інтернеті. Дитині можна підказати, що тулуб Олафа складається з великого і маленького кулі, ноги – з двох маленьких кульок, а голова схожа на витягнутий ромб.

Крок 2. Виріжте намальовану фігурку.

Крок 3. Налийте клей ПВА на шматок картону або тарілочку, висипте перед дитиною ватяні кульки або звичайну вату. Далі вам потрібно обклеїти всю фігурку ватою за схемою «вмочити-приклеїти». Якщо ви використовуєте звичайну вату в рулоні, то спочатку вам потрібно відірвати від неї шматочок, потім скачати його, як колобочка і тільки потім клеїти.

Крок 4. Зі зворотного боку картону приклейте ручки-гілки. Не забудьте приклеїти три гілочки і на голову.

Крок 5. Тепер намалюйте від руки і виріжте три маленьких кульки, зафарбуйте їх чорним і приклейте на виріб. Потім намалюйте, виріжте і приклейте брови, очі, рот і ніс-морквину. Олаф готовий! Ви можете приклеїти до нього петельку і повісити на двері або ялинку. До речі, якщо у вас завалялися одноразові тарілки, ви можете склеїти їх і використовувати як основу для виробу.

Третій варіант, сніговик зроблений з ниток:

 1. Повітряні кульки (2 шт);
 2. Моток білої товстої нитки (можна взяти латексну, але краще знайти просто бавовняну нитку);
 3. Клей ПВА;
 4. Гарячий клей-пістолет;
 5. Посудина для клею;
 6. Фарби;
 7. Ножиці;
 8. Скотч;
 9. Матеріали для прикраси:
 • Руки: гілки;
 • Очі і рот: чорний картон або чорні гудзики;
 • Ніс: помаранчевий папір / картон або білий папір і помаранчева фарба;
 • Одяг: гудзики;
 • Шарфик: шматок кольорової матерії або стрічка;
 • Капелюх-циліндр (не обов’язково): картон, принтер і стрічка.

Інструкція:

Крок 1. Надуйте повітряні кулі: один побільше (тулуб), другий трохи менший (голова).

Крок 2. З’єднайте кулі за допомогою скотчу.

Крок 3. Застеліть на стіл газетку, щоб захистити його від клею. Налийте клей в миску, опустіть в нього більшу частину нитки, потім приступайте до довільного обмотування куль, почавши з шиї. Пам’ятайте, що нитка завжди повинна бути рясно вкрита клеєм. Не намагайтеся обмотувати сніговика занадто щільно.

Крок 4. Коли вся фігурка буде покрита нитками, залиште клей сохнути на ніч або добу.

Крок 5. Тепер, коли клей повністю висох, проткніть кулі голкою і обережно витягніть їх. Якщо боїтеся при цьому розширити отвір між нитками, витягніть кульки під шиєю, адже вона все одно буде пов’язана шарфиком.

Крок 6. Виріжте невелике коло в нижній частині фігурки. Це потрібно для того, щоб сніговик міг стояти.

Крок 7. Обріжте гілки до потрібної довжини і приклейте їх за допомогою гарячого клею-пістолета.

Крок 8. Якщо ви хочете, щоб у вашого сніговика був циліндр, роздрукуйте на картоні шаблон, представлений нижче, виріжте всі деталі і склейте. Потім циліндр можна прикрасити стрічкою.

Крок 9. Тепер справа залишилася за малим. Пов’яжіть на сніговика шарфик, приклейте пару-трійку ґудзиків. Потім приклейте на обличчя очі і усмішку, вирізані з чорного картону. І нарешті, скрутіть з помаранчевої папери конус і приклейте під очима. Вуаля, «сніговий» симпатяга готовий до свят!

Джерело

 

Вам також може сподобатися