Подорожі

Все, що потрібно знати про чартерні авіакомпанії

Автор

   Можливо ви вже чули про вартість авіаквитків, яку ви можете заплатити при бронюванні чартерного рейсу? Або, можливо ви знайшли вигідну ціну за повний пакет подорожі і в тому числі й за чартерний рейс?
А можливо ви ще не знаєте, що таке чартерний рейс і які його вигоди або ризики.

Що таке чартерний рейс?

   У порівнянні з розпланованими рейсами головних авіаперевізників, чартерні рейси як правило мають місце поза звичним розкладом. А місця на такі рейси можуть бути продані індивідуально за допомогою чартерної авіакомпанії або входити в туристичний пакет, який ви купуєте в туристичному агентстві.

   Як і для всіх видів транспорту, для чартерних рейсів можна виділити як позитивні так і негативні сторони. Тому перед тим як бронювати місце на борту, краще зважити всі за і проти, щоб зрозуміти чи варто це того.

Чому варто користуватися чартерними рейсами?

   Ціна: в порівнянні з комерційними рейсами, чартерні обійдуться вам набагато дешевше. Але навіть незважаючи на це, варто порівняти ціни на чартерні і комерційні рейси. 

   Універсальність: тарифи чартерних рейсів не такі суворі як комерційних. Це включає в себе спеціальні вимоги для попереднього бронюванню і мінімального/максимального перебування у необхідній для вас країні. Однак чартерні компанії мають тенденцію знижувати ціни на непродані квитки незадовго до відправлення рейсу. 

   Зрозумілі ціни: як ви вже зрозуміли раніше, чартерні рейси піддаються своїм законам, тому ви як правило не платите за класову різницю на борту літака. В них є тільки різниця в економі “преміум” чи “звичайний”

   Менше клопоту: чартерні рейси як правило прямі.

Чому не варто?

   Переповнені літаки: чартерні авіакомпанії завжди прагнуть максимально заповнити всі місця на борту. Ви рідко зустрінете перельоти з вільними місцями.

   Скасування рейсів: якщо не всі місця розпродані, то чартерна авіакомпанія може скасувати рейс протягом 10 днів з моменту відправлення. Також деякі чартерні літаки негерметичні, тому їх рейси часто скасовують через негоду.

   Затримки рейсів: рейси можуть бути затримані перед відправленням на термін до 48 годин, без будь-якої компенсації. Розклади і тарифи найчастіше піддаються зміні перед відправленням.

Це те, що потрібно знати кожному перед тим, як купувати чартерний рейс!

Вам також може сподобатися