Цікаве

Де знайти англомовного співрозмовника: 9 мовних соціальних мереж

Автор

Відмінний спосіб поліпшити знання англійської мови – це регулярне спілкування з його носіями. А знайти таких людей дуже просто на одному з цих сайтів.

1. Hellolingo

Ви могли чути про такий чудовый сайт для мовного обміну, як SharedTalk. На жаль, він закрився, але його творець відродив проект у вигляді нового ресурсу – Hellolingo. Тут ви можете швидко знайти партнерів для обговорення цікавих для вас тем чи консультацій з питань граматики і словникового запасу.

2. Lang-8

Цей ресурс відмінно підходить для вдосконалення писемної мови. Ідея в наступному: ви публікуєте різні тексти англійською, їх перевіряють носії мови і вказують на ваші помилки. У відповідь ви також допомагаєте користувачам, які вивчають ваш рідну мову.

3. English, Baby

Соціальна мережа для спілкування з іноземцями плюс щоденні уроки на повсякденні теми. Для членства в співтоваристві потрібно щомісяця переводити на рахунок проекту 5 доларів. Але існує 7-денний безкоштовний абонемент для новачків.

4. italki

На сайті ви можете зустріти як професійних викладачів, так і носіїв мови, що пропонують неформальне репетиторство. Кожен користувач може бути і учнем, і викладачем. Навчання платне.

5. Interpals.net

Ресурс для пошуку друзів, партнерів по листуванню і навіть попутників для подорожей по світу. Можна вибрати друзів в конкретних країнах, спілкуватися на форумах, в чаті або за допомогою особистих повідомлень.

6. How do you do?

Платформа для безкоштовного спілкування з носіями англійської мови. В якості останніх виступають в основному жителі Великобританії і США. До послуг користувачів текстові та відео-чати.

7. Conversation Exchange

На сайті можна знайти партнера для очного або віддаленого спілкування за допомогою особистих повідомлень або чатів.

8. Talk and Learn

Крім соціальних функцій на зразок форумів і відео-чату, на цьому ресурсі є багато корисних матеріалів і уроків з англійської.

9. Easy Language Exchange

Понад сто тисяч людей з 56 країн використовують Easy Language Exchange для пошуку співрозмовників на різних мовах. Ви можете спілкуватися з спільнотою на відкритому форумі або тільки з обраними людьми за допомогою особистих повідомлень. Крім того, цей ресурс містить безліч курсів для самостійного вивчення мови.

Всі ці ресурси мають схожий формат і набір інструментів. Можете відвідати і випробувати кілька з них, щоб підібрати для себе максимально зручний майданчик і найбільш привітне співтовариство. Але найголовніше, що вони дозволяють знайти потрібну людину, а саме спілкування можна перенести в Skype, Facebook або інший звичний сервіс.

Якщо вы знаєте якісь ресурсі які вам подобаються для спілкування з носіями англійської мови поділіться будь-ласка з нами в коментарях.

Дякую!

Вам також може сподобатися