Цікаве

Художник “модифікує” фотографії незнайомих людей на Instagram…

Автор

Лукас Левітан – бразильський художник, відомий своїми можливостями перетворити випадкові картинки в веселі твори мистецтва. У своїй поточній серії під назвою “Photo Invasion” Лукас використовує фотографії Instagram інших людей як полотна для власних творінь. Він малює та ілюструє це з дурними, смішними або дивними персонажами, повністю змінюючи контекст оригіналу, зазвичай робить його ще веселим.

Але не думайте про Лукаса як злодія – він насправді зараховує кожну картину, в яку він втягує, і навіть запрошує людей, щоб вони вторглися в свої фотографії, використовуючи хештег #iwanttobeinvaded.

ХТО Я

Я сьогодні ілюстратор, кінорежисер минулого тижня, фотограф минулого місяця та художній керівник минулого року. Новий цикл може знову розпочатися незабаром. Я бразильський мультимедійний художник, який працює в Лондоні та Мадриді. Я шукаю натхнення у повсякденному житті і перетворюю звичайні об’єкти та сцени в інтригуючі образи, які іноді складаються як ілюстрації, скульптури, інсталяції, картини або відео-арт. Він бачить світ з невеликим поворотом на реальність. І, деконтекстуализуючи їх, я змінюю спосіб їх сприйняття і залучаю аудиторію несподівано і грайливо. Я намагаюсь веселитися, в основному

Лукас Левіта

Вам також може сподобатися