Здоров’я

Як доглядати за ногами влітку

Автор
  • Очищення. Робіть пілінг (скраб) 1-2 рази на тиждень. Використовуйте лосьйон і креми з АНА кислотами і сечовиною, вони розчиняють ороговілі клітини шкіри. Спосіб застосування: м’якими масажними рухами нанести розчин на очищену шкіру ніг. Після того, як рогові клітини епітелію пом’якшаться, вимити оброблені ділянки тіла теплою водою.
  • Зволоження. Після водних процедур на ноги і ступні необхідно наносити зволожуючий крем або молочко, для того щоб уникнути пересушування шкіри ніг і появи тріщин.
  • Захист від бактерій і неприємних запахів. На допомогу прийдуть ванночки для ніг з ефірними маслами. Налийте в таз теплу воду, додайте в воду 5-10 крапель ефірного масла (на пляшці дивіться, за яких проблем яке масло краще додавати) і 10 г. солі (краще морської, але можна і звичайною харчовою). Опускаємо в таз ноги на 15 хвилин. Після прийняття ванночки витираємо ноги насухо рушником і наносимо зволожуючий крем для ніг. Також від неприємного запаху захистить дезодорант з м’ятою або ментолом.
  • Зручне взуття із зручним супінатором. Звичайно, хочеться босоніжки на шпильках та іншого ультрамодного взуття. Але, якщо відчуваєш дискомфорт в ногах, важливо знати, що з часом він буде тільки посилюватися, тому шпильки залишіть на вихід, а на кожен день використовуй максимально зручне взуття з супінатором – він допоможе розвантажити склепіння стопи і не допустить розтягування м’язів. Пам’ятайте незручне взуття приводить до вростання нігтів та появи мозолів і натоптишів.
  • Вам також може сподобатися