Лайвхаки Подорожі

5 корисних речей у відпустку

Автор

У жіночій сумочці ви можете знайти не тільки ключі, косметичку, серветки та інші гігієнічні приналежності. Там цілком може виявитися розвідний ключ, плоскогубці і супер-клей. Коли ж справа стосується поїздки у відпустку, деякі люди беруть з собою не тільки стандартний набір – плавки, сонцезахисний крем, 5 вечірніх суконь, а й речі куди більш дивні. Навіщо? Дізнаєтеся, якщо прочитаєте цю статтю!

1. Кольорова копія першої сторінки вашого паспорта. Втрата документа неприємна завжди, навіть якщо ви від’їхали всього на 20 км від свого міста. Про поїздки за кордон я взагалі мовчу, особливо якщо це не цивілізовані країни. А якщо ви покладете його у верхню кишеню багажу, то легко зможете дістати, якщо сталася плутанина або ви його втратили.

2. Кільце для ключів. Ви можете використовувати його замість замка на ваших сумках. Так, можливо він не такий надійний, але зате легкий, практично завжди є під рукою і якщо і не захистить на 100%, то принаймні дасть вам час, щоб зрозуміти, що на ваші речі чиниться замах. Простий брелок з розвідним кільцем теж підійде.

3. Канцелярський скотч. Його можна застосувати в багатьох випадках. Починаючи від скріплення разом ручок сумки (якщо несете щось громіздке) і перемотування пляшок з рідинами, закінчуючи ремонтом раптово розірваного  взуття.

4. Дитяча присипка. Виявляється, дитяча присипка допомагає легко і швидко позбутися від піску, який прилип до вашого тіла після пляжу. Вам всього лише потрібно присипати пісок присипкою і трохи потерти. А ще її можна використовувати за прямим призначенням, якщо вас чекає довгий похід куди-небудь і у вас є проблеми з тертям ваших ніг в області стегон. Звучить може якось дивно, але це дійсно велика проблема, після якої багато хто тяжко ходити. Особливо в спекотну пору.

5. Прищіпка. Зовсім не обов’язково брати з собою цілий набір прищіпок, хоча іноді саме їх дуже не вистачає в готелях. Просто візьміть з собою кілька штук для того, щоб скріплювати разом … штори. Особливо, якщо штори складаються з двох половинок. Між ними завжди утворюється невеликий проміжок, про який всі забувають, але згадують вранці, коли отримують прямо в око променем сонця. З’єднайте їх між собою в двох-трьох місцях і відпочівайте спокійно.

А що ви берете з нестандартних речей з собою у відпустку і як потім використовуєте?

 

Вам також може сподобатися